Tijdens de werken die aan de gang zijn, is naast onze zaal een waterleiding geraakt waardoor onze clubzaal tijdelijk niet bruikbaar is. We doen ons uiterste best om hier zo snel mogelijk een oplossing voor te vinden.

Voor de Tiny Tigers (eerste groep) zal er de week van 17/03-23/03 echter nog geen training kunnen doorgaan, zowel maandag als woensdag niet.

Ook voor de Teenage Tigers en de Adults zal er maandag nog geen training zijn, maar zij kunnen woensdag wel terecht bij onze bevriende club MWA van 20u tot 21u30 in Peulis.

Hiervoor spreken we af om 19u15 op de huidige parking van onze clubzaal om samen te vertrekken naar MWA. Indien je niet meegaat, gelieve dan op voorhand te verwittigen (enkel Teenage Tigers en Adults uiteraard).

Dus concreet. Tiny Tigers: deze week geen training. Teenage Tigers: woensdag training bij MWA 20u-21u30. Adults: woensdag training bij MWA 20u-21u30.

Voor de wedstrijdtrainingen deze week en de trainingen van volgende week laten we snel meer weten.

Alvast bedankt voor jullie begrip.

Vriendelijke groeten,

ZKS